Ile kosztuje przeprowadzka do Norwegii z firmą przeprowadzkową?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin

Samodzielne przewożenie mienia w trakcie przeprowadzki wymaga nie tylko odpowiedniego samochodu, ale również pomocy innych osób. Jeżeli chcesz, aby twoja przeprowadzka była dopięta na ostatni guzik, zwłaszcza wtedy, gdy jej celem jest Norwegia lub inny odległy kraj, pomyśl o skorzystaniu z usług firm mających w tej dziedzinie doświadczenie i odpowiednie zaplecze.
Zainteresowanie usługami przeprowadzkowymi stale rośnie. Teraz firmy, które je oferują, również zapewniają pomoc klientom w zakresie przeprowadzek międzynarodowych, na przykład do Norwegii. Gdy chcesz zabrać ze sobą swoje mienie, pamiętaj o tym, że jego przewóz we własnym zakresie może być kłopotliwy. Firmy przeprowadzkowe zapewniają pełną obsługę, włącznie z pakowaniem mienia i jego wnoszeniem i wynoszeniem, dlatego nie trzeba już zajmować się niczym samodzielnie. Z jakimi kosztami trzeba jednak się liczyć?
Czynniki wpływające na koszt przeprowadzki zagranicznej:

odległość – przejechane kilometry

samochód wykorzystany do przewozu

usługi dodatkowe – załadunek i rozładunek, pakowanie, przewóz gabarytów

ewentualne noclegi dla pracowników

koszty autostrad lub promów, jeżeli takie występują

Największym kosztem jest jednak liczba przejechanych kilometrów, dlatego też na tej podstawie można w przybliżeniu obliczyć, ile będzie kosztowała przeprowadzka do Norwegii lub innego kraju. Zazwyczaj każdy przejechany kilometr to opłata rzędu 2-3 złotych, ale w przypadku mniejszych samochodów może być to nawet koszt około 1,5 złotego za przejechany kilometr. Przykładowo trasa z Warszawy to Oslo to około 1600 kilometrów, dlatego też cena przejazdu wyniesie od około 2400 złotych do 4800 złotych. Do tej ceny trzeba doliczyć także inne koszty przeprowadzkowe.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie cię przeprowadzka do Norwegii, w takim przypadku najlepiej skontaktować się z wybranymi firmami przeprowadzkowymi, które świadczą usługi w tym właśnie zakresie. Także on-line można przesłać wtedy swoje zapytanie ofertowe i otrzymać przybliżoną wycenę przeprowadzki.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy