Najpopularniejsze baseny termalne na Słowacji – gdzie warto spędzić urlop?

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin

 

Gdy szukasz parków wodnych, gdzie nie tylko można dobrze się bawić, ale również zadbać o swoje zdrowie, Słowacja jest najlepszym kierunkiem. To właśnie tutaj działają liczne baseny termalne, gdzie można spędzić niezapomniany czas razem z cała rodziną. Jakie termy na Słowacji są najlepsze?

 

Słowacja jest jednym z tych krajów, gdzie działają bardzo popularne termy – tutaj każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, aby spędzić relaksujący urlop. Najważniejsze to wybranie odpowiedniego basenu – podpowiadamy, gdzie warto się udać.

 

  1. Aquapark Tatralandia

Niezaprzeczalny lider, park wodny położony w Liptowskim Mikulaszu, w północnej części kraju, z pięknymi widokami na Tatry Zachodnie i Niskie. Znajduje się tutaj 8 basenów całorocznych, także baseny kryte, ponadto mnóstwo zjeżdżalni i atrakcji dla dzieci – linowy tor przeszkód, dmuchane atrakcje, Western City – kopia amerykańskiego miasteczka, a to tylko początek. Dostępne są też centrum wellness, można korzystać z masaży. Gdy chodzi o baseny termalne, Tatralandia jest jednym z najlepszych kierunków, ale może nie przypaść do gustu osobom nieprzepadającym za tłokiem.

 

  1. Bazenovy Svet Wellness Hotel Patince

Położony w miejscowości Patince kameralny park wodny. Znajduje się tutaj duży basen z atrakcjami, między innymi rwącą rzeką, wodnymi łóżkami, jaskinią, również basen relaksacyjny, jacuzzi, brodzik dla dzieci. Można korzystać też z basenów zewnętrznych., saun czy zabiegów wellness & spa.

 

  1. Thermal Park Besenova

Park położony w miejscowości Besenova – posiada 8 basenów zewnętrznych i 3 baseny wewnętrzne z różnymi atrakcjami wodnymi. Ponadto można korzystać z sauny, centrum relaksu, restauracji i innych udogodnień.

 

  1. Thermal Corvinus Velky Meder

Park wodny znajduje się w miejscowości Velky Meder i składa się z całorocznych basenów zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych atrakcji – brodzik dla dzieci, jacuzzi, zjeżdżalnie. Znany jest również ze swoich przystępnych cen.

 

  1. Turcianske Teplice SPA i Aquapark

Obiekt położony jest w miejscowości Turčianske Teplice. To całoroczny obiekt z basenami wypełnionymi lecznicą wodą. Można korzystać tu z basenów zewnętrznych i wewnętrznych, między innymi basenu pływackiego, niecki z atrakcjami, brodziku dla dzieci, jacuzzi, saun, zjeżdżalni, a to tylko kilka atrakcji.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy