Zamiatarki przemysłowe – najwyższa wydajność i skuteczność pracy

Dodano: 2016-05-16 Przez: admin

 

Miotła i zmiatka w fabryce, w której każdego dnia podłoga pokrywa się zanieczyszczeniami? To niezbyt dobry pomysł. Dzisiaj w takich obiektach stosuje się wysokiej klasy zamiatarki przemysłowe, które wykonują pracę szybko, sprawnie i do tego z najlepszą skutecznością.

 

Zamiatarka przemysłowa to urządzenie, które wyróżnia się wysoką mocą i jest dzięki temu przeznczone również do zastosowań przemysłowych, gdzie musi poradzić sobie z dużą ilością zabrudzeń różnego rodzaju – od drobnego pyłu, poprzez skrawki papieru, aż do grubego gruzu.

 

Jak wybrać dobrą zamiatarkę przemysłową?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na urządzenia znanych producentów – najbardziej zaawansowane, dostępne w wielu różnych wersjach, także z opcjonalnym wyposażeniem do dokupienia. Sprzęt powinien przede wszystkim odpowiadać indywidualnemu zapotrzebowaniu użytkownika – wtedy będzie można uzyskać najwyższą sprawność i wydajność w sprzątaniu.

 

Przy wyborze pod uwagę należy wziąć następujące parametry:

 

Przy zakupie warto też wziąć pod uwagę dodatkowe parametry – wspomaganie układu kierowniczego, regulowana siłą ssania, regulowane położenie szczotek, pneumatyczne opony, hydrauliczne podnoszenie zbiornika na śmieci.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy